Városi kitüntetések

A csütörtöki közgyűlésen, a napirendi pontok tárgyalása előtt került sor azon kitüntetések átadására, melyeket Kecskemét Megyei Jogú Város Közgyűlése a város fejlődésében, érdekeinek előmozdításában, értékeinek megőrzésében, átörökítésében és gyarapításában kifejtett kimagasló, példamutató tevékenységek elismerésére alapított. Iskolánk három díjazott kapcsán is érdekelt.

Dr. Lóczi László, a Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola intézményvezetője
„Kecskemét Városért Oktatási Díj” -ban részesült.

Dr. Juharos Ágota radiológus főorvosnak, a „Kutyával Egy Mosolyért Alapítvány titkárának
„Kecskemét Városért Egészségügyi Díj”-at adományoztak, mely alapítvánnyal évek óta szoros együttműködésben vagyunk.

Szintén a kitüntetettek közt volt a Bács-Kiskun Megyei Kórház Krónikus Belgyógyászati Osztályán dolgozó Hoppál Anita a 5. osztályos Kiss Zoltán anyukája.

forrás