Öko-projekt projektzáró

1. április 26-án került megrendezésre iskolánkban már hagyománynak számító három hetes Öko-projekt projektzáró rendezvénye. Idén a hazánkban élő kisragadozó, és nagyragadozó fajok kerültek előtérbe, melyekről sok érdekes információt tudhattak meg a diákok. Iskolánk folyósólyát díszítik az osztályok által feldolgozott témák produktumai. A projektzárón vendégünk volt Dr. Patkó László, a WWF Magyarország Nagyragadozó Program programvezetője, aki előadással, és sok érdekességgel készül a gyerekeknek. A programot hagyományosan egy vásári forgatag zárta, ahol kijelölt állomásokon petákokat gyűjthettek a versenyzők. Végül a petákokat vásári portékákra cserélhették. A portékákat az alsós osztályok tanulói készítették a három hét során.