Tanulói étkezés igénylése!

A Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatala felé, egy „ADATFELVÉTELI LAP” kitöltésével jeleznie kell az alap- és középfokú oktatási/nevelési intézményekbe járó gyermekek szüleinek/gondviselőinek, hogy a következő tanévben, gyermekük részére igényelnek-e intézményi étkezést.

A Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatala – elsősorban a járványügyi vészhelyzet miatt – létrehozta az „ADATFELVÉTELI LAP” elektronikus rögzítő felületét, ahol a szülők/gondviselők gyermekük jövő tanévi intézményi étkezési igényét rögzíteni és beküldeni tudják Hivatalunknak.

Az ADATFELVÉTELI LAP-pal kapcsolatos Tájékoztató levél – amely minden információt és elérést tartalmaz az adatok rögzítésével és beküldésével kapcsolatban ide kattintva érhető el!